Politikë

"Nga e vjetra, lind e reja", mesazhi "i koduar" i Lulzim Bashës për Ditën e Verës (FOTO)

Shkruar nga Liberale

"Nga e vjetra, lind e reja", mesazhi "i koduar" i Lulzim

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka uruar Ditën e Verës për të gjithë qytetarët shqiptarë. 

"Gëzuar Ditën e Verës!", ka shkruar kryedemokrati krahas një fotoje, ku duket se kanë çelur lulet e para të stinës së pranverës, e në këtë rast një manushaqe, lule e cila është simbol i ardhjes së pranverës, ku lind gjithçka e re.

Më herët uruan Ditën e Verës, presidenti i Republikës Bajram Begaj dhe kryeministri Edi Rama.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH