Politikë

Lulzim Basha shpërthen ndaj Bardhit dhe Nokës: Turp për këta burrecë të vegjël...

Shkruar nga Liberale
Lulzim Basha shpërthen ndaj Bardhit dhe Nokës: Turp për këta

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar për situatën e tensionuar në Komisionin e Medies.

Teksa Bardhi e cilësoi “zagar që ka shitur interesat e demokratëve“, Basha në një postim në rrjetin social X i quan Gazmenmt Bardhin dhe Flamur Nokën “burrecë të vegjël që mendojnë se duke sulmuar zonjat me dhunë verbale, tregojnë forcë”.

“Turp për këta burrecë të vegjël që mendojnë se duke sulmuar zonjat me dhunë verbale, tregojnë forcë. Kjo vetëm provon se sa të dobët janë”, shkruan Basha në X.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH