Politikë

Kryetari i PD-së së Rithemeluar në Romë Bardhok Doda emërohet sekretar politik i eurodeputetes Luisa Regimenti për komunitetin shqiptar

Shkruar nga Liberale
Kryetari i PD-së së Rithemeluar në Romë Bardhok Doda

Sekretari për Diasporën i PD së Rithemeluar Indrit Hoxha ka njoftuar se kryetari i PD-së së Rithemeluar së degës së Romës, Bardhok Doda është emëruar nga eurodeputetja Luisa Regimenti si sekretar politik për komunitetin shqiptar.

“Lajm i rëndësishëm për Diasporën tonë në Itali dhe për Partinë Demokratike”, shprehet Indrit Hoxha.

Postimi i deputetit të PD-së së Rithemeluar Indrit Hoxha:

Kryetari PD dega Rome Bardhok Doda emerohet nga eurodeputetja Luisa Regimenti ,sekretar politik per komunitetin shqiptar. Lajm i rendesishem per Diasporen tone ne Itali dhe per Partine Demokratike.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH