Politikë

"Gjëja më e shëmtuar kur akuzoi për çdo gjë gruan! Nuk kisha parë agresivitet të tillë", gazetarja analizon sjelljen e Metës

Shkruar nga Liberale

"Gjëja më e shëmtuar kur akuzoi për çdo gjë

Gazetarja Glidona Daci tha në Frontline se Meta si akuzues ndaj bashkëshortes së tij ishte gjëja më e shëmtuar ditën e sotme. Po ashtu dhe sjellja e tij me gazetarët para SPAK ishte skandaloze sipas saj.

Gjëja më e shëmtuar si një burrë të dali të thotë për partneren e vet, në një konferencë shtypi të thotë gruaja i ka bërë të gjithë. Nuk i pëlqente asnjë pyetje. Në mënyrën si u qas pyetjeve të kolegëve ishte e shëmtuar. Një sjellje e tillë, një agresivitet i tillë nuk e kisha parë. Pyetja a keni frikë nga SPAK e acaroi zotin Meta, që nuk lëvizi as ku shoqëruesi erdhi për ta marrë. E nisi, kam ardhur për të takuar dumdumanin. Interesin jonë', tha Daci.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH