Politikë

FOTOLAJM/ Çfarë i pëshpëriti në vesh Noka Kryemadhit? Me "bluzën e Berishës" rri përballë Dumanit 

Shkruar nga Liberale

FOTOLAJM/ Çfarë i pëshpëriti në vesh Noka Kryemadhit?

Kreu i SPAK, Altin Dumani ka dalë këtë të mërkurë para deputetëve të Komisionit të Ligjeve dhe Sigurisë për të raportuar për punën vjetore të institucionit që ai drejton.

Në këtë raport ai përmendi zyrtarët e lartë të ndjekur penalisht nga SPAK, ku mes tyre është edhe ish-kryeministri Sali Berisha, i cili prej pesë muajsh ndodhet në "arrest shtëpie".

FOTOLAJM/ Çfarë i pëshpëriti në vesh Noka Kryemadhit?

Por në një moment, deputeti i PD Flamur Noka është parë teksa i pëshpëriste diçka në vesh deputetes së partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi. 

FOTOLAJM/ Çfarë i pëshpëriti në vesh Noka Kryemadhit?

E ndërsa qëndronte përballë Dumanit, Noka mbante veshur bluzën mesazhin për lrimin e Berishës.

FOTOLAJM/ Çfarë i pëshpëriti në vesh Noka Kryemadhit?

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH