Politikë

FOTO/ Varhelyi ngatërron rrugën, "gajaset" kryeministri Rama

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Varhelyi ngatërron rrugën, "gajaset" kryeministri Rama

Kryeministri Edi Rama priti sot liderët e Ballkanit Perëndimor për samitin në Tiranë, ku në fokus ishte plani i rritjes ekonomike të 6 vendeve të rajonit.

I pranishëm në samit ishte edhe Komisioneri Zgjerimit, Oliver Varhelyi i cili në një moment ka ngatërruar rrugën, duke shkaktuar të qeshura mes tij dhe kreut të qeverisë shqiptare. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH