Politikë

FOTO-LAJM: Meta largohet nga salla kur merr fjalën Monika Kryemadhi

Shkruar nga Liberale

FOTO-LAJM: Meta largohet nga salla kur merr fjalën Monika Kryemadhi

Ilir Meta vendosi të mos e ndiqte fjalën e Monika Kryemadhit në Konventën Kombëtare të Partisë së Lirisë.
Siç tregojnë pamjet ai doli jashtë godinës së Pallatit të Kongreseve dhe takoi disa simpatizante vajza që po marrin pjesë në Konvetën Kombëtare të Partisë së Lirisë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH