Politikë

FOTO-LAJM/ Entuziazmi i fansit të Berishës, pas marrjes së vulës

Shkruar nga Liberale

FOTO-LAJM/ Entuziazmi i fansit të Berishës, pas marrjes së

Gjykata e Apelit vendosi këtë të hënë, t’i japë Sali Berishës, vulën dhe logon e Partisë Demokratike.

Menjëherë në selinë e SHQUQ, ata pak njerëz që i kanë mbetur Berishës nisën festën me thirrjet “Berisha, Berisha”.

Ndërsa një prej tyre ka shkuar edhe më larg.
Ai e ka bërë tatuazh në ballë, vulën e PD-së.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH