Politikë

FOTO E DITËS: Protestuesi përfshihet nga flakët në protestën para Bashkisë

Shkruar nga Liberale

FOTO E DITËS: Protestuesi përfshihet nga flakët në

Opozita ka zhvilluar sot protestën e radhës para Bashkisë së Tiranës.

Edhe këtë herë thuajse me të njëjtin skenar, u krijuan tensione dhe kaos, ku protestuesit dogjën goma e hodhën flakadanë para ambienteve të Bashkisë.

Por në një moment flakët e zjarrit aksidentalisht kanë përfshirë edhe sekretarin organizativ të Partisë Demokratike, Ervin Minarolli.

Por protestuesit pranë tij kanë ndërhyrë, duke fikur flakët që i përfshinë këmishën. 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH