Politikë

FOTO E DITËS/ Pas marrëdhënieve të ‘ngrira’ bashkëshortore, Meta dhe Kryemadhi shtrëngojnë duart në mbledhjen e partisë

Shkruar nga Liberale

FOTO E DITËS/ Pas marrëdhënieve të ‘ngrira’

Para Komitetit Drejtues të Partisë së Lirisë, Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi kanë shtrënguar duart.

Mes tyre kohët e fundit ka pasur edhe përplasje politike, që janë konfirmuar si nga Meta, ashtu edhe nga Kryemadhi.

FOTO E DITËS/ Pas marrëdhënieve të ‘ngrira’

Gjithashtu kohët e fundit, raportohet se ata nuk jetojnë më në një shtëpi, pasi siç tha Monika Kryemadhi, janë futur palë të treta, që nuk i kanë ndarë vetëm politikisht. Kryemadhi pranoi se aktualisht marrëdhëniet e tyre janë të ngrira.

FOTO E DITËS/ Pas marrëdhënieve të ‘ngrira’

Në sallën ku zhvillohen punimet e KDK së PL, ishte e pranishme Monika Kryemadhi, e cila mbante të veshur një bluzë me shkrimin: “Here i Am” - "Ja ku jam".

Në momentin kur Ilir Meta u fut në sallë, ai tha “Paskemi mysafirë”.
Ndërsa Monika Kryemadhi u përgjigj duke thënë: "Ne jemi të shtëpisë dhe nuk jemi mysafirë".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH