Politikë

FOTO E DITËS: "O Sali, o hero", Rithemelimi nis festën në seli pasi Apeli i ktheu vulën Berishës

Shkruar nga Liberale
FOTO E DITËS: "O Sali, o hero", Rithemelimi nis festën

Pak pasi Apeli vendosi që t’i jepte vulën e PD-së ish-kryeministrit Sali Berisha, në selinë blu nisi festa.

Deputetët e Rithemelimit u mblodhën në seli dhe nisën të festojnë me këngë e valle vendimin e sotëm të gjykatës së Apelit.

“O Sali, o hero, ty gjithë Shqipëria të do”, dëgjohet teksa këndojnë mbështetësit e Berishës, ndërsa disa prej tyre janë veshur me veshje popullore brenda në selinë e PD-së. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH