Politikë

FOTO/ Dedikimi romantik i Aurelës për Lulzim Bashën

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Dedikimi romantik i Aurelës për Lulzim Bashën


Shën Valentini, Dita e të Dashuruarve, sot festohet pothuajse në gjithë botën.

Sot nuk kanë mungur as urimet nga artistët e njohur, politikanët apo partneret/ët e këtyre të fundit.

Aurela Basha, bashkëshortja e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka publikuar një foto krahas deputetit demokrat dhe shkruan: Valentini im, 14 shkurt. 

FOTO/ Dedikimi romantik i Aurelës për Lulzim Bashën

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH