Kronikë

U vetëvra se iu publikua foto intime, 27-vjeçarja e martuar dhe nënë e një fëmije/ EMRI

Shkruar nga Liberale

U vetëvra se iu publikua foto intime, 27-vjeçarja e martuar dhe

27-vjeçarja Sibora Abedini u vetëvra dy ditë më parë në Kamëz. E reja se u vetëhodh nga tarraca e katit të katërt dhe për pasojë humbi jetën, për shkak se iu shpërnda një foto intime në rrjetet sociale.

Mësohet se 27-vjeçarja jetonte në një banesë me qira në Kamëz, ashtu si autori i arrestuar.

E reja ishte nënë e një fëmije ndërsa ishte e martuar me një shtetas kosovar. Megjithëse kishin pasur probleme me bashkëshortin në Kosovë, pritej të ribashkohej, por publikimi i fotos me Altin Çokun ka shkaktuar traum tek e reja e cila është hedhur nga tarraca e pallatit mbrëmjen e së shtunës.

Për këtë ngjarje në pranga ka rënë Altin Çoku, pasi ishte ky i fundit që i ka ndarë foton intime në rrjetin social “Tik Tok”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH