Kronikë

U plagos me armë nga i ati, 40-vjeçarja niset drejt Traumës

Shkruar nga Liberale
U plagos me armë nga i ati, 40-vjeçarja niset drejt Traumës

Rudina Musaku, 40-vjeçarja e cila u plagos me armë gjahu nga babai gjatë pasdites së sotme është transportuar drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, për mjekim të specializuar.

Sipas burimeve për mediat, 40-vjeçarja ka plagë në bark dhe gjendja e saj mbetet kritike.

I ati, pasi plagosi me armë të bijën pas një sherri të momentit, ka qëlluar dhe veten duke mbetur i vdekur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH