Kronikë

Turisti polak rrezikon të mbytet në Liqenin Artificial të Tiranës pasi u fut të lahet

Shkruar nga Liberale
Turisti polak rrezikon të mbytet në Liqenin Artificial të

Një 25 vjeçar polak, ku ka rrezikuar të mbytet pasi është futur ditën e sotme në Liqenin Artificial të Tiranës.

Ai është transportuar në spital dhe aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 18.05.2024, rreth orës 16:00, te Liqeni Artificial i Tiranës, është futur në liqen dhe dyshohet se ka rrezikuar të mbytet shtetasi polak F. M., 25 vjeç, i cili aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH