Kronikë

Tjetër vetëvrasjeje brenda pak orësh në Korçë, gruaja humb jetën në spital. Policia sqaron ngjarjen

Shkruar nga Liberale

Tjetër vetëvrasjeje brenda pak orësh në Korçë,

Në spitalin rajonal të Korçës ka mbërritur në gjendje të rëndë shëndetësore një 62 vjeçare nga fshati Kuç i Zi.

Mësohet se gruaja ka pirë fostoksinë ndërsa është gjetur nga familjarët dhe menjëherë është dërguar drejt spitalit.
Gruaja ka ndërruar jetë ndërsa kanë filluar hetimet nga policia për zbardhjen e shkaqeve që e kanë çuar drejt këtij akti.

“Pasditen e sotme, në fshatin Kuç i Zi, Korçë, në banesën e saj, shtetasja L. A., rreth 62 vjeçe, dyshohet se ka konsumuar lëndë helmuese fotoksinë. Kjo shtetase u dërgua për mjekim në spital, ku për pasojë ka ndërruar jetë.Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, tha policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH