Kronikë

Tjetër aksident me vdekje në Durrës! 22-vjeçari pëson atak dhe humb drejtimin e mjetit

Shkruar nga Liberale

Tjetër aksident me vdekje në Durrës! 22-vjeçari pëson

Pasi një 16-vjeçar humbi jetën në Hamallaj, një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit sot, teksa raportohet se një 22-vjeçar ka ndërruar jetë pranë zonës së njohur si ura e Dajlanit.

Dyshohet se 22-vjeçari përpara se të përplaset ka pësuar një atak kardiak dhe më pas ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje për të hetuar shkaqet dhe dinamikën e aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH