Kronikë

E RËNDË në Tiranë/ Pësoi atak kardiak, i moshuari vdes në mes të rrugës

Shkruar nga Liberale

E RËNDË në Tiranë/ Pësoi atak kardiak, i moshuari vdes

Një 70-vjeçar është gjetur i vdekur në rrugën në rrugën ” Kongresi” i Tiranës i cili ka pësuar një atak kardiak. Nuk dihet ende identieti i tij.

Bëhet me dije se i moshuari teksa po ecte i vetëm në rrugë është rrëzuar duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ekipi i urgjencës dhe policia kanë shkuar në vendngjarje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH