Kronikë

Tiranë/ Bëri 'kërdinë' duke shitur lëndë narkotike, ja me sa vite burg dënohet 40-vjeçari

Shkruar nga Liberale

Tiranë/ Bëri 'kërdinë' duke shitur lëndë

Një 40-vjeçar, banues në Tiranë, është vënë në pranga të Policisë.

Policia thotë se i arrestuari është Marsel Gjonçaj.

Ai rezulton i dënuar nga Gjykata e Apelit me 3,4 vjet burg për prodhim dhe shtije të lëndëve narkotike.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH