Kronikë

Të shpallur në kërkim pas operacionit të fundit të SPAK-ut, kapen në Spanjë e Itali 2 persona

Shkruar nga Liberale

Të shpallur në kërkim pas operacionit të fundit të

Kapet në Spanjë Denis Meta i shpallur në kërkim nga operacioni i fundit i SPAK.

Ndërsa, Arjan Tuku kapet në Itali.

Arjan Turku ka qenë i arrestuar ne Itali edhe në 2022.

Denis Meta, 21 vjeç, Serxhio Mejdani, 24 vjeç, të dy banues në Durrës, dispononin lëndë narkotike dhe armë dhe radio policie kur jane arrestuar ne vitin 2018

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH