Kronikë

Të dehur në timon, arrestohen në flagrancë 2 persona në Sarandë

Shkruar nga Liberale

Të dehur në timon, arrestohen në flagrancë 2 persona në

Dy persona janë arrestuar në Sarandë pasi u kapën në flagrancë duke drejtuar mjetet në gjendje të dehur.

“Specialistët e Sektorit të Policisë Rrugore të Komisariatit të Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasit

E. S., 39 vjeç, banues në Sarandë, A. M., 63 vjeç, banues në Greqi dhe K. D., 63 vjeç, banues në Finiq.

Arrestimi i këtyre shtetasve u bë pasi janë konstatuar nga shërbimet e Policisë, në akse të ndryshme rrugore, duke drejtuar automjetin, në gjendje të dehur.”– njofton policia.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH