Kronikë

Shkrumbohet një apartament në Kamëz, detajet e para

Shkruar nga Liberale
Shkrumbohet një apartament në Kamëz, detajet e para

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë mesditën e kësaj të mërkure në një pallat në Kamëz. Në rrethana ende të paqarta një apartament është përfshirë nga flakët duke shkaktuar dëme të mëdha materiale.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, apo rrethanat e ngjarjes, ndërkohë zjarrfikësja dhe policia raportohet se kanë mbërritur në vendngjarje.

Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e ngjarjes

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH