Kronikë

Shkodër, nëna me 3 fëmijët e mitur largohet pa gjurmë nga banesa, bashkëshorti bën kallëzimin në polici

Shkruar nga Liberale

Shkodër, nëna me 3 fëmijët e mitur largohet pa gjurmë

Policia e Shkodrës ka nisur kërkimet për gjetjen e një gruaje së bashku me 3 fëmijët e saj ë mitur, e cila është larguar nga banesa.

Bashkëshorti ka kallëzuar se e shoqja është larguar nga banesa, ndërsa policia po punon për gjetjen e gruas dhe fëmijëve të tyre të mitur.

“Më datë 03.05.2024, shtetasi E. A., 31 vjeç, banues në Shkodër, ka kallëzuar se është larguar nga banesa, bashkëshortja e tij, shtetasja A. A., 39 vjeçe, së bashku më 3 fëmijët e tyre të mitur. Po punohet për gjetjen e tyre”, raporton policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH