Kronikë

Sherr mes të rinjve në një berberhane, përfundojnë në spital dy prej tyre (detajet)

Shkruar nga Liberale

Sherr mes të rinjve në një berberhane, përfundojnë


Një sherr mes një grupi adoleshentësh ka ndodhur në një ambientet e një berberhaneje në Vlorë.

Mësohet se prej konfliktit janë plagosur dy adoleshentë të moshave 17 dhe 15 vjeç.

Të plagosurit janë dërguar në Spitalin e Vlorës dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Për ngjarjen, Policia e Vlorës mësohet se ka shoqëruar 3 persona.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH