Kronikë

Tronditet Shkodra, breshëri plumbash në drejtim të 35-vjeçarit (Emri)

Shkruar nga Liberale

Tronditet Shkodra, breshëri plumbash në drejtim të

Krisma në Shkodër. Policia njofton se është qëlluar me armë zjarri pistoletë në drejtim të Gent Larushkut.

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 16:35, në fshatin Grude e Re, një shtetas ende i paidentifikuar, dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri pistoletë në drejtim të bagazhit të automjetit të shtetasit G. L., 35 vjeç, banues në fshatin Grude e Re, Shkodër.  

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje. 

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Lajmi në përditësim

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH