Kronikë

Pogradec/ Ndërron jetë 36-vjeçari në vendin e punës, dyshimet e para

Shkruar nga Liberale

Pogradec/ Ndërron jetë 36-vjeçari në vendin e punës,

Ndërron jetë një 36 vjeçar me iniciale G.B në Pogradec.

I ndjeri punonte në një fasoneri, sapo ka mbërritur në vendin e punës, është ndjerë keq dhe u dërgua menjëherë në spitalin e Pogradecit, aty ku humbi edhe jetën.

Paraprakisht dyshohet se ka pësuar arrest kardiak por trupi do t’i nënshtrohet ekspertizës mjeko- ligjore për të përcaktuar shkakun.

Ndërkohë po kryhen veprime edhe nga policia për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH