Kronikë

Peshkatarët gjejnë një trup të pajetë në Vlorë

Shkruar nga Liberale
Peshkatarët gjejnë një trup të pajetë në

Gjendet një kufomë në Karaburun në afërsi të Kepit të Gjuzës.

Kufoma është gjetur nga disa peshkatarë.

Në vendngjarja ka mbërritur policia dhe është duke u transportuar për në Vlorë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH