Kronikë

Përfshihet nga flakët hoteli në qendër të Shkodrës

Shkruar nga Liberale
Përfshihet nga flakët hoteli në qendër të Shkodrës

Një hotel është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Shkodrës.

Në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikësit, që bashkë me punonjësit e hotelit, po punojnë për të nxjerrë jashtë turistët e akomoduar si dhe neutralizimin e flakëve.

Ende nuk dihet shkaku i zjarrit, që vazhdon ende në hotel.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH