Kronikë

Operacioni me kërkesë të SPAK-ut/ Identifikohet edhe polici tjetër bashkëpunëtor me krimin, rezulton të jetë në burg në Gjermani

Shkruar nga Liberale

Operacioni me kërkesë të SPAK-ut/ Identifikohet edhe polici

Identifikohet edhe punonjësi tjetër i policisë së shtetit që rezulton i përfshirë në grupe kriminale të zbuluara nga oracioni i SPAK.

Burime për gazetarin Edison Vatnikaj bëjnë më dijë se ai quhet Ardjan Pikli i cili na qenë më herët pjese e repartit RENEA.

Të njëjta burime bëjnë me dije se ai deri në vitin 2021 ka qenë pjese e policisë dhe më pas është larguar.

Sipas të dhënave rezulton të jetë në burg në Gjermani.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH