Kronikë

NGJARJE E RËNDË! E zuri poshtë porta prej hekuri, vdes 56-vjeçarja në Fier

Shkruar nga Liberale

NGJARJE E RËNDË! E zuri poshtë porta prej hekuri, vdes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier. Një 56-vjeçare ka humbur jetën pasi dyshohet se është rrëzuar porta prej hekuri e banesës, dhe e ka goditur.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gjonçaj. Sakaq grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH