Kronikë

Momenti kur 30-vjeçari shqiptar tenton të përdh*nojë kamarieren

Shkruar nga Liberale
Momenti kur 30-vjeçari shqiptar tenton të përdh*nojë

Nga pamjet shqiptari duket kur shkon në banak, puth greken dhe tenton të kryejë marrëdhënie seksuale.
 Bëhet fjalë për një 30-vjeçar shqiptar tenton të përdhunojë një prej punonjëseve në një lokal në Symi të Greqisë.

Siç shihet edhe në videos, ka një përleshje mes 30-vjeçarit dhe kamarieres së lokalit.

Mediat helene raportojnë se 30-vjeçari shqiptar ndodhej aty për punë sezonale.

Ajo i bën me dije 30-vjeçarit se ambienti ka kamera, e largon edhe me forcë e sërish i riu nuk ndalon veprimet e tij.

Shqiptari dyshohet se ka qenë i dehur, edhe pasi grekja i thotë që të dalë jashtë, mbyll derën me çelës dhe vijon veprimet e tij.

Pas kësaj, ajo ka bërtitur dhe kjo gjë ka alarmuar njerëzit. Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ka arrestuar 30-vjeçarin nga Shqipëria.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH