Kronikë

Shkrumbohet makina në Korçë, detajet e para

Shkruar nga Liberale

Shkrumbohet makina në Korçë, detajet e para

Një makinë tip “Volkswagen” ka marrë flakë në ecje e sipër në Korçë.

Korçë/Informacion paraprak

"Më datë 23.01.2024, rreth orës 16:09, në lagjen nr. 16, Korçë, ka rënë zjarr në automjetin tip “Volkswagen”, në përdorim të shtetasit B. M., i cili ka qenë në ecje e sipër. Si pasojë, nuk ka dëme në njerëz.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.” -njofton policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH