Kronikë

Konsumon mbidozë ilaçesh, 29-vjeçarja nga Gramshi përfundon në spital

Shkruar nga Liberale
Konsumon mbidozë ilaçesh, 29-vjeçarja nga Gramshi

Një 29-vjeçare nga qyteti i Gramshit përfundoi në spital pasi ka përdorur mbidozë ilaçesh.

Policia tha se shtetasja E. K., 29 vjeçe, banuese në Gramsh pasditen e djeshme është dërguar në spitalin e Gramshit nga familjarët për ndihmë mjekësore.29-vjeçarja dyshohet se ka konsumuar mbidozë të ilaçeve që përdorte dhe është në kujdesin e mjekëve.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH