Kronikë

Koncesioni i Sterilizimit, ministrja Ogerta Manastirliu pyetet për 2 orë në SPAK si person që ka dijeni mbi çështjen

Shkruar nga Liberale

Koncesioni i Sterilizimit, ministrja Ogerta Manastirliu pyetet për 2

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Ogerta Manastirliu është paraqitur sot në Prokurorinë e Posaçme (SPAK) në cilësinë e personit që ka dijeni mbi çështjen e sterilizimit në kohën kur ka drejtuar Qendrën Spitalore Universitare Nënë Tereza (QSUT).

Manastirliu ka qëndruar brenda ambienteve të SPAK për 2 orë e 15 minuta.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH