Kronikë

Ja kush është biznesmeni që humbi jetën nga shpërthimi në Sarandë

Shkruar nga Liberale

Ja kush është biznesmeni që humbi jetën nga shpërthimi

Pas shpërthimit të djeshëm në Sarandë, humbi jetën një 52-vjeçar.

Ai është Armandi Nelaj, 52 vjec, banues në Sarandë.

Nelaj është biznesmen prej 13 vitesh dhe zotëron një kompani të mjeteve të rënda të ndërtimit. Policia e Sarandës po heton intensivisht për ngjarjen, teksa është ngritur një grup hetimor i drejtuar nga Prokuroria e Sarandës.

Hetimet janë shtrirë në disa drejtime, përfshirë edhe ato me prapavijë kriminale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH