Kronikë

Ishin të parkuara në rrugë, shkrumbohen dy furgonë në Elbasan, çfarë dyshohet?

Shkruar nga Liberale

Ishin të parkuara në rrugë, shkrumbohen dy furgonë në

Digjen dy furgonë në Elbasan. Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Burime zyrtare thanë se zjarri ka djegur pjesërisht 2 automjete (furgonë), në pronësi të shtetasit me inicialet T. K., të cilat kanë qenë të parkuara në rrugë, në lagjen “Emin Matraxhiu”.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të rastit.”, thuhet në njoftimin e policisë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH