Kronikë

I maskuar dhe me pistoletë, grabitet pika e këmbimit valutor në Tiranë

Shkruar nga Liberale

I maskuar dhe me pistoletë, grabitet pika e këmbimit valutor në

Një grabitje në një pikë këmbimi valutor ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në zonën e Kombinatit në Tiranë.

Bëhet me dije nga burimet për media se një person i maskuar me kapuç e doreza dhe me një pistoletë, ka hyrë brenda pikës së këmbimit valutor dhe ka kërcënuar punonjësin.

Ndër të tjera mësohet se teksa është larguar, autorit i ka rënë pistoleta, e cila ka qenë imitim.

Policia është vënë në ndjekje të autorit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH