Kronikë

Krimi i rëndë në Durrës, pas arrestimit të vajzës, vihet në pranga edhe djali

Shkruar nga Liberale

Krimi i rëndë në Durrës, pas arrestimit të vajzës,

Pas arrestimit të Hygerta Metës, e cila mori përsipër vrasjen e babait të saj Pëllumb Meta, në pranga është vënë edhe djali i madh, Hysen Meta 25 vjeç, i cili dyshohet se ka bashkëpunuar në krimin e rëndë.

Burime nga grupi hetimor dhe policia e Durrësit bëjnë të ditur se në qesen që ishte mbështjellë trupi i 50-vjeçarit janë gjetur gjurmë gishtash të 25 vjeçarit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH