Kronikë

Gjykata e Lezhës lë në burg pa afat 62-vjeçarin që vrau nënën e tij

Shkruar nga Liberale

Gjykata e Lezhës lë në burg pa afat 62-vjeçarin që

Gjykata e Lezhës ka vendosur burg pa afat për 62-vjeçarin, Arsen Dani i cili ditën e hënë vrau me thikë nënën e tij Gjylie Dani.

Prokurori i çëshjtes kërkoi që 62-vjeçarit, të shtrohet në spitalin psikiatrik kërkesë që u pranua dhe nga gjyqtari.

Kujtojmë që në dëshminë e tij, Dani tha se kishte vrarë 2000 mijë veta dhe askush nuk e kishte besuar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH