Kronikë

Gjendet i vdekur në dhomën e hotelit 40-vjeçari në Korçë, dyshimet e para

Shkruar nga Liberale

Gjendet i vdekur në dhomën e hotelit 40-vjeçari në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë, teksa një 40-vjeçar ka ndërruar jetë.

Mësohet se viktima është gjetur i pajetë në një dhomë hoteli, në lagjen 12 të qytetit juglindor. Viktima është me origjinë nga Tirana, teksa ende nuk dihet shkaku i vdekjes.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH