Kronikë

Pogradec/ Gjendet i pajetë përpara shtëpisë së tij, dyshimet e para të policië

Shkruar nga Liberale
Pogradec/ Gjendet i pajetë përpara shtëpisë së tij,

Një 46-vjeçar është gjendur i pa jetë përpara shtëpisë së tij në fshatin Selcë e Poshtme të Pogradecit.

Mëngjesin e sotëm, sqaroi policia, në fshatin Selcë e Poshtme, Pogradec, përpara banesës së tij, është gjetur nga familjarët, dyshohet i vetëvarur shtetasi S. O., 46 vjeç.

Nga këqyrja paraprake e trupit të këtij shtetasi, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe sipas deklarimit të familjarëve, 46-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH