Kronikë

Shijak/ 45-vjeçari gjendet i pajetë në banesë të braktisur, policia sqaron ngjarjen

Shkruar nga Liberale

Shijak/ 45-vjeçari gjendet i pajetë në banesë të

Një 45 vjeçar gjendet i pajetë, në banesë.

Rreth orës 16:05, në Shijak, në një godinë të braktisur, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi K. H., rreth 45 vjeç, banues në Shijak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të rastit.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH