Kronikë

FOTO DHE DETAJET e fundit/ Kush ishte efektivja 21-vjeçare, e cila u vetëvra me armën e shërbimit,

Shkruar nga Liberale

FOTO DHE DETAJET e fundit/ Kush ishte efektivja 21-vjeçare, e cila u

Aldorjana Loshi është efektivja e policisë që i dha fund jetës këtë të premte ndërsa ndodhej në banesë e vetme.

Gjatë turnit të një dite më parë, mësohet se ajo nuk ka shfaqur asnjë shqetësim që mund të shkaktonte dyshime se ajo do të ndërmerrte aktin e vetëflijimit.

Mësohet se viktima jetonte vetëm në një banesë me qira në zonën e “Ali Demit”.
Paraprakisht do hetohet nëse ajo ka qenë në depresion, teksa nuk përjashtiohet pista që të ketë qenë duke pastruar armën dhe të ketë qëlluar veten aksidentalisht.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH