Kronikë

FOTO/ Me shpejtësi 170 km/h, kush është MODELJA shqiptare që aksidentoi për vdekje dy të rinj

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Me shpejtësi 170 km/h, kush është MODELJA shqiptare që

Kroacia është tronditur nga një ngjarja ku një 29-vjeçare shqiptare ka shkaktuar një aksident me dy viktima në zonën e Ratacit.

Modelja, Klevisa Ymeri, ka parakaluar ilegalisht në zonën e Ratacit dhe është përplasur kokë më kokë me një automjet në të cilin ndodheshin dy të rinj, vëlla dhe motër: 21-vjeçari Stjepan dhe 19-vjeçarja Katarina Jerek.

FOTO/ Me shpejtësi 170 km/h, kush është MODELJA shqiptare që

Shqiptarja ka qenë duke lëvizur me një fuoristradë BMW me targa sllovake e me shpejtësi gati 170 km/h kur është përplasur me makinën e të rinjve që kanë humbur jetën në vendngjarje.

FOTO/ Me shpejtësi 170 km/h, kush është MODELJA shqiptare që

E reja shqiptare ka pësuar lëndime të lehta dhe për këtë arsye është transferuar në repartin e kirurgjisë abdominale në Spitalin e Përgjithshëm të Dubrovnikut.

FOTO/ Me shpejtësi 170 km/h, kush është MODELJA shqiptare që

Pas aksidentit dhe daljes nga Spitali i Përgjithshëm i Dubrovnikut, shqiptarja është arrestuar dhe marrë në pyetje.Gjykata e Qarkut të Dubrovnikut ka caktuar masën e paraburgimit 30 ditor për shqiptaren Ymeri. Ajo akuzohet për parakalim krejtësisht të pakujdesshëm dhe shkaktimin e një aksidenti ku humbën jetën dy të rinj.

FOTO/ Me shpejtësi 170 km/h, kush është MODELJA shqiptare që

Mediat kroate raportojnë se as Ymeri dhe as dikush nga familja e saj nuk ka kontaktuar me familjen cerek për t'i shprehur ngushëllimet apo keqardhjen e tyre.

FOTO/ Me shpejtësi 170 km/h, kush është MODELJA shqiptare që

Përveç rrjeteve sociale, ku publikon foto/video nga jeta luksoze që bën, e reja shqiptare njihet edhe për surprizën që në vitin 2022 i bëri mikut të saj në burgun e Trentos në Itali.

FOTO/ Me shpejtësi 170 km/h, kush është MODELJA shqiptare që

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH