Kronikë

Aksident në Lezhë, shoferja humb kontrollin e mjetit dhe përfundon në një biznes, ‘mbulohet’ nga dyshekët…

Shkruar nga Liberale

Aksident në Lezhë, shoferja humb kontrollin e mjetit dhe

Një aksident është shënuar në lagjen “Shtraus” në dalje të Lezhës.

Sipas raportimeve një automjet tip Golf  ka dalë nga rruga dhe është përplasur në një ambient biznesi me dyshekë.

Për fat të mirë drejtuesja e mjetit nuk ka pësuar lëndime. Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po kryen verifikimet e nevojshme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH