Kronikë

FOTO/ Aksident i rëndë në Gjirokastër, makina përfundon mbi bordurë

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Aksident i rëndë në Gjirokastër, makina përfundon

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në bulevardin 18-Shtatori në Gjirokastër.

Shoferi ka humbur kontrollin e makinës dhe ka përfunduar në bordurën ndarëse të rrugës.

Sakaq, nuk raportohet për të lënduar.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH