Kronikë

EMRI/ Vinte baste dhe i fshihte të ardhurat, arrestohet 57-vjeçari në Shkodër

Shkruar nga Liberale

EMRI/ Vinte baste dhe i fshihte të ardhurat, arrestohet 57-vjeçari

Si rezultat i administrimit të menjëhershëm të inteligjencës policore të siguruar në vijim të megaoperacionit “Sundimi i ligjit”, se në një lokal në lagjen “Naim Gjylbegu”, viheshin baste sportive, më celular, specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër kapën në flagrancë dhe vunë në pranga pronarin e këtij lokali, shtetasin Shaqir Vlladna, 57 vjeç, banues në Shkodër.

Gjithashtu, sekuestruan në cilësinë e provës materiale, celularin e të arrestuarit, me faqe online aktive për vënien e basteve sportive.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH