Kronikë

EMRI/ Punëtori aksidentohet për vdekje në Fushë-Krujë

Shkruar nga Liberale
EMRI/ Punëtori aksidentohet për vdekje në Fushë-Krujë

Një aksident i rëndë me vdekje ndodhi paraditen e sotme pranë një guroreje në Krujë.

Punëtori i një guroreje Lulzim Balla rreth 38 vjeç nga Fushë-Kruja është shtypur nga një kamion i tonazhit të rëndë në vendin e punës.

Sipas burimeve punëtori është ndjerë keq dhe është rrëzuar përpara kamionit që ka qenë duke lëvizur. Dhe pse i aksidentuari është dërguar me urgjencë në spitalin e Krujës si pasojë e dëmtimeve, ai ka humbur jetën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH