Kronikë

EMRAT/ Rrahën me shkopa bejsbolli dhe leva hekuri të riun në Korçë, vetëdorëzohen në polici katër autorët

Shkruar nga Liberale

EMRAT/ Rrahën me shkopa bejsbolli dhe leva hekuri të riun në

Vetëdorëzohen 4 autorët e dyshuar që akuzohen se dhunuan me shkopinj dhe leva hekuri të riun pak ditë më parë në Korçë.

Bëhet fjalë për shtetasit;Spartak Selimi, Kristi Selimi, Marsel Xhakollari dhe Erion Gura.

Ndërkohë 30-vjeçari i cili ra pre e sulmit të autorëve, pas një konflikti për motive të dobëta, ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Arratia e 4 autorëve zgjati vetëm 3 ditë dhe në pamundësi për të qëndruar akoma të fshehur, ata janë vetëdorëzuar në komisariatin e policisë së Korçës.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH