Kronikë

Krim makabër/ Me shenja dhune, dy të moshuar gjenden pa shenja jete në banesë

Shkruar nga Liberale
Krim makabër/ Me shenja dhune, dy të moshuar gjenden pa shenja jete

Gjenden të pajetë brenda banesës së tyre një çift të moshuarish në fshatin Bodrishtë në Dropull.

Të moshuarit kanë shenja dhune në trup çka mund të thuhet se behët fjalë për krim të ndodhur ndaj tyre.

Te moshuarit janë Kosta Ilia 84 vjeç dhe Kleoniqi Ikia 88 vjeçe.
Policia ka shkuar në vendngjarje ku po merret me hetimin e ketij krimi makaber.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH